KONST / Litografier / Färglitografi 15033078
nr 1503 3078
Sven Jonson
(1902-1981), Sverige
Signerad, numrerad 108/260. Färglitografi, bildmått: 25x45 cm, yttermått inklusive ram: 41x58 cm
Sven Jonson, svensk målare född 1902 i Halmstad, död 1981.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:02:43
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)